Pogledaj jedan post
Old 25.04.2012., 17:39   #284
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Ehh.. ali tema su SS+30 žene i kako ih odlockat i opet konstatacija da nešto sa mnom ne valja. Dakle, zbog mene su sve SS+30 žene u Hrvatskoj - solo? Ovaj... ne.

Shvaćaš.. Neće mene? Fajn.. A što je s ostalim (udvaračima)?

Dakle nije da samo ja ne valjam - ne valjaju SVI.

A, želim curu s kojom ću se obožavat. I ima mjesta naravno. Dosad nije bilo ali sad ima. Mnogo njih je imalo period u životu kad su samo bili predani poslu. Imao sam i ja takav iza sebe i isti me učinio samim, usamljenim i naviknutim na samoću. No, mislim da je to nebitno za temu.

Bile SS-ovke zagrijane za ljubav ili ne.. ima nešto što ih drži samima. O tome smjeru se pokušava razvit tema.

Ne znam možda si ti dugo sama i +30 pa znaš više
O Bože, stvarno, ali stvarno nisam mislila ništa svojim postom nego pitati to što jesam. Nikakve konstatacije, nego jasno pitanje. Da, u pravu si tema je ta koja je, ali me čisto zanimalo zašto si ti solo. Evo, žao mi je ako sam ostavila krivi dojam, nije mi bila namjera. Vjerovala sam da ćeš napisati isti ili vrlo sličan razlog našim navedenim razlozima i time sam samo htjela reći da stvari funkcioniraju vrlo slično i da nije zgorega preispitati sebe. Čovjek često puta zna odgovor ili rješenje naći u samom sebi. Evo, samo toliko ...
__________________
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti!
Freyra is offline  
Odgovori s citatom