Pogledaj jedan post
Old 21.09.2012., 16:19   #997
Quote:
njami njami kaže: Pogledaj post
buba buba gledaj ovako ono što si ti postavio kao link za meksikance (onaj drugi ne mogu vidjeti tu ti nije slika nego neki video snimci) u gornjem redu mogli bi svi biti grci ili neki južni talijani osim možda 4 i 6.
Ne kužim zašto vam ne otvara link, meni otvara normalno. Evo to je ova adresa:

http://www.gophoto.it/view.php?i=htt...g#.UFxycVFusR0

Evo sad sam otvorio novi prozor iskopirao adresu i normalno mi otvara sliku.

Quote:
njami njami kaže: Pogledaj post
A kaže Di Maria nije dosljedan primjer mješanih Argentinaca pa vidi ovako u Paragvaju žive indijanci koji su veoma crni,a ti isti indijanci žive preko granice u Argentini i nek je Di Maria imao nekog talijana u svojim precima (večina stanovnika Argentine vuče korijene od Španjolaca i Talijana ) i dobiješ izduženu facu s nekim karakteristikama indijanaca
http://nimg.sulekha.com/others/origi...19-13-40-7.jpg
evo indijanaca paragvaja
Jest, a Salma Hayek je meksikanka.
Pa dobro ajde da se malo poigramo antropologije. Dolihokefalna faca, odnosno uska i duguljasta, nije obilježje indijanaca, ali jest semita i europljana od Mediterana, pa do Skandinavije. Zatim, indijanci imaju šire orlovski noseve. Ove duguljaste orlovske kljuke su opet karakteristične za semite, ali i europljane. Oči uopće ne moram komentirat. To sa indiosima ima veze jedino po boji. A što se tiče niskog čela i klempavih ušiju? A fala bogu, mi europljani smo svi visoki, lijepi i plavi, sa apolonskim torzima.
Ovakvih faca ko što ima gospon di Maria i tu po Rvackoj se nađe kolko hoćeš, ali ovako nešto:
Danny Trejo
e to baš nisam viđao često na ulici.
Da se razumijemo, možda gospon di Maria i ima ponešto indioske krvi, ali na osnovu njegove face ja to sigurno ne mogu 100% tvrdit. Dapače, moguće je da di Maria u rodoslovlju ima samo talijane i španjolce, a da ovaj momak sa tvoje druge slike ima jednu prašukunšukunbabu indijanku.


Zadnje uređivanje Bubba Zanetty : 21.09.2012. at 16:25.
Bubba Zanetty is offline  
Odgovori s citatom