Pogledaj jedan post
Old 24.08.2017., 18:08   #32
remont Mi171sh

Generalni problem ovog društva jest uplitanje politike (čitaj: nečijih osobnih interesa) u ovakve poslove poput remonta helikoptera. Tu svako trgovačko društvo puši bez pardona, da bi neki rodjo pobrao pinkicu za sebe i svoju brojnu poslovnu obitelj. Tako će popušiti i ZTC, ali da ima upravu s mudima koji bi MORH-u rekli NE, bilo bi sasvim drugačije. ZTC bi danas imao civilnih poslova da bi mogao preživjeti.
Da li se itko pita kako HRZ uopće legalno leti s helikopterima koji su se odremontirali u protekla dva remonta s Ukrajincima i Slovacima? Tko im je dao plovidbenost, kad se nisu remontirali od strane Rusa?
Potpuno legalno, dijelovi za Mi-8 mogu se nabaviti gdje god hoćeš, te firme niču kao gljive poslije kiše. Dijelovi na Mi-171sh su 90% isti kao na Mi-8, i to sve govori.
Neki dan je plasirana priča da je zbog obveza prema Rusima kod podmirenja klirinškog duga Hrvatska dužna iste održavati kod ruskih firmi, što je čista laž i obično opravdavanje ove odluke da se ide s Rusima. Dodvoravanje Rusima ima sasvim drugu, a neki su prokljuvili, potpuno tamnu pozadinu, osmišljenu od strane ovih gore u prvoj rečenici, naših dragih političara.
aeronaut is offline  
Odgovori s citatom