Tema: Pretvaranje
Pogledaj jedan post
Old 10.10.2017., 09:51   #31
Ja fakat mogu probaviti sve, putovanja, hvaljenje luksuzom, bogatstvom, pućenje čuba, kaj god, ali su mi sjebani parovi neprobavljivi, znači sjedimo jedno kraj drugoga i sipaju vatru( u javnosti) ali na fejsu su zaljubljen par, isto ekipa koja je neplanirano dobila dijete, koje su to drame bile, razmišljanje o abortusu, žendidba na silu boga, a sad svako malo izbacuju slike i glume roditelje godine, ono svašta. Sreća što postoji opcija "otprati" i prekini prijateljstvo jer ja u tim glupostima i pretvaranjima ne sudjelujem.

Kad znaš osobno da su neki puni govana, a onda tako glume sreću je jadno, s druge strane hvaljenje luksuzom, putovanjima mi i nije toliko neshvatljivo, vidim da većini smeta ta ekipa, meni baš suprotno, još si brijem da su takvi fakat sretni za razliku od ovih prvih. Nećeš putovati samo da bi se pokazao na fejsu, takvi ljudi vole putovati, a i pokazati pokoju fotku s istih putovanja. Isto oni koji "uljepšavaju istinu" o svom staležu, poslovima, obrazovanju i tak nekim stvarima kužim, danas je sve u stilu tko će biti bolji i uspješniji u tom pogledu, i ja takve ljude nimalo ne krivim niti im zamjeram, naprotiv, takvo je vrijeme došlo.

Nedavno sam bila u društvu u kojem je počela sprdancija na dugo studiranje jedne osobe, koji su to glupi komentari i spuštanja bili, tako da kužim zašto bi netko jednostavno prešutio tu informaciju ili je uljepšao, zašto ne, ako će tako skinuti nekoga s vrata.

Zadnje uređivanje kosjenka- : 10.10.2017. at 10:02.
kosjenka- is offline  
Odgovori s citatom