Tema: Maturalac
Pogledaj jedan post
Old 14.04.2003., 19:54   #18
mi smo bili u češkoj......i bilo je....tak...
išli smo sredinom 10. mjeseca jer smo zapravo trebali ići u 8. mj. al je onda bila ona poplava tak da smo morali pomaknut..... (mi smo inače takve sjebane sreće)

platili smo oko 2000 kn, al izašlo je to još više...

uglavnom, bilo nam je dobro u onom smislu opijanja i divljačenja i netriježnjenja svih tih 8 dana kolko smo bili.... , a bilo nam je jadno i dosadno u pogledu razgledavanja grada, koji je stvarno lijep...al je vrijeme bilo ubitačno...kišovito i hladno svaki dan.... i SVAKI božji dan smo morali negdje ići rano ujutro i vraćali se s tih besmislenih razgledavanja kasno navečer jer je to bilo isplanirano tako da nam nakon takvog dana
ne ostane snage za divljanje navečer....ali tko će nas divlje i mlade spriječiti da se izdivljamo usprkos tome što se nismo naspavali ni odmorili od njihovih glupih razgledavanja

zanimljivo je npr bilo kad smo se vozili busom oko sat i pol do karlovih vary........i onda kad smo došli tamo vodič nas nije htio odvest ni do onih toplica ni fontana već se nadrko na nas što smo svi morali na wc, tak da je on otišo sam...bez nas...a mi smo pronašli mc'donalds...tamo zasjeli....tak da je ispalo da smo se vozili sat i pol samo da bi vidjeli mekdonalds u karlovim varima.....ono...toliko o kulturnom prosvijećenju koje je trebalo bit 'glavni cilj našeg maturalca' ko što rekoše profesori.....
inače luda, ak bi išla u češku...onak...nemoj jer su česi ko narod do kurca nadrkani i neljubazni... i jadni......

tak da češka sama po sebi nije ništa posebno...prag je lijep i vrijedi ga vidjet.....jednom....al ne na maturalcu.....
a nama je bilo dobro jer smo bili zajedno.....i pili....

eto....

__________________
Who needs drugs when you have cookies and guns?
quince is offline  
Odgovori s citatom