Pogledaj jedan post
Old 11.09.2003., 17:24   #11
Quote:
još nešto, imam osjecaj (a i još cura mi je to reklo) da mi puder zapravo štiti kožu, posebno zimi kad je sve puno smoga i prljavštine. zato ne dolazi u obzir da idem negdj ebez pudera zimi
da to i jest tako. Prije 30 godina su puderi isusivali kozu i bili zbuka sad zapravo stite od vanjskih utjecaja a koza i dalje dise ( naravno ako ne nanesete pol tube odjednom ) - od hladnoce, vjetra, smoga, prasine.

Kozmeticarka mi je rekla da je za kozu danas mnogo stetnija - prasica i sitne cestice kojih ima kad je vjetrovito, smog, sunce direkt na licu nego neki lagani puder sa UV zastitom.

Quote:
Meni jako pomaže puno spavanja. Nevjerovatno. Dignem se doslovno ispeglana, ako imam prištice nestanu!
pa evo ti bi opravdalo neku moju teoriju da je koza ogledalo duse i kao takva zrcali sve sto se s nama zbiva, pa kak se u spavanju opustis, smiri se i cijeli organizam.

Eto to ja koja fanaticki vjerujem u psihosomatiku.

Izuzela bi od toga hormonalni poremacj ali to definitivno nije slucaj kod SVIH koji imaju problem s tenom.

Frendica je imala uzasnih problema s tenom, je obavila sto pregleda, bila u par dermatoloskih ordnacija, pila neke tablete - a koza se smirila sama od sebe kad je stresan razvod prosao.

Quote:
Opet se vracam na puno spavanja i red u glavi
Winona is offline  
Odgovori s citatom