Pogledaj jedan post
Old 18.06.2007., 14:01   #17
Quote:
Self-portrait kaže: Pogledaj post
Da, skorpija mi je u 2 kuci . Kod muza je djevica u 2 kuci (i mislim da mu je cak 5-6 planeta u 2. kuci) , pa se meni cini da ce se bar on dobro nositi s financijama, jeli tako ?
Inace mu je Sunce u Konjukciji s Jupiterom (a cini mi se da je to dobar aspekt) ?
Inace, sta nam najvise govori o necijem financijskom uspjehu odnosno sposobnostima za zaradu ? Znam da je tu bitna 2 kuca (mozda i 6 i 10-a) ali koje planete su povoljne u toj kuci (za to podrucje) i koji aspekti ?
o.k. znam da je malo preopsirno pitanje...
-sunce -jupiter konj. je generalno dobar aspekt osim ako nema kakvu opoziciju na to, i zavisno u kom je znaku i kući.
-s 5-6 planeta u drugoj bit će svašta zavisno koje su planete i koje aspekte primaju.
-financije se gledaju kroz 2. i 8. (nasljedstvo, pomoć drugih), kroz planete u njima i vladare isto. Dobro je kad su vladari 2. i 8. u povoljnom aspektu. Benefici u dobrim aspektima nose laku zaradu, malefici nose teškoće a loši aspekti gubitke. Dobro je da je ostatak karte poslovan i ambiciozan tad osoba sama stiče zaradu iz svog rada. I loši aspekti mogu donjeti zaradu samo se radi o tome što mora prije toga proći neke gubitke, treba mnogo vremena i truda. Problem je ako 2.k.pokazuje zaradu a karakter je labav i rastrošan...mnogo je pokazatelja...za zaradu.
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom