Pogledaj jedan post
Old 20.02.2011., 22:57   #18
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
a otkud tebi ideja da ja ne podnosim kotara? a damir mi nije nista kriv. cak sma s njim pokusala dogovoriti preradu u sokove, no na zalost ostalo je sve na tome. ( relativno mala proizvodnja, odnosno prerada, totalno nezanimljiva na trzistu, nedostatak skladisnog prostora, kod mene naravno i nisam nasla racunicu). i bila mi je bitna cijena prerade, premda je damir bio spreman uz avansno placanje sniziti cijenu prerade. zato nemoj pricati ono o cemu nemas pojma. nismo se nasli u poslu sto je normalna pojava.

a ja sto imam reci kotaru, kazem mu u lice. damiru? s njim nisam ni u svadji, ni u braku, ni u ljubavnoj vezi. on zna svoje, ja svoje. i to ti je to.
Poštovana , ostajmo onda i dalje na svojim pozicijama povjerenja.
Činimo najbolje što možemo da voćarstvo u RH bude dobro, a ne loše. Ako itko može učiniti nešto dobro po tom pitanju neka čini, bio bijel, crn ili žut.
Moji klijenti od mene očekuju da za njih učinim razliku i ja se profesionalno trudim u tom smislu raditi. Baš kao što sam se dao upravitelju zadruge koju spominjete kao jedini dipl. ing. agr. (voćarstva) i član te zadruge, i još k tome na doktoratu iz jedne iz sorata koju spominjete (fuji), da pomognem stručno ili kako god mogu. Ali, on to nije htio.

Prema tome, hajde da se međusobno ne blatimo i ajde da budemo pozitivni, pa možda bude pomaka na bolje za sve voćare.
S poštovanjem,

Zadnje uređivanje teta-elza : 21.02.2011. at 16:14. Reason: iznosenje osobnih podataka
Geronimo1974 is offline  
Odgovori s citatom