Pogledaj jedan post
Old 03.05.2007., 01:26   #248
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post
Šta ovo točno znači i jel ide obavezno ovaj wavey na kraju?

Aj vehbo Allah emenet.

OT: Ima li netkoovdje tko besplatno skida uroke?
Ima li netko tko ih besplatno baca?
Ima li netko ovdje urokljivo oko?
Štiti li Allah od uroka ako je čovjek dobar vjernik ili ne štiti?



Ovaj sigurno bapš nije jeftin a?

Mislim da mi je netko bavicio urok da puno pišem gluposti po internetu. Dakle moderatori stvarno nisam to ja nego urok.

Derviš, kakve su vrste duhovnih bolesti i kako čovjek zna je li obolio od neke bolesti, on ili nego iz njegove okoline.

Imam li ja kakvu duhovnu bolest?
Prvo da ispravim- nije duhovna bolest već duševna. To da se jedan moj kolega ne ljuti.

Nemaš. Zdrav si ko dren.

Svi koji lijče, nemaju tarifu niti cijenik. Već daš koliko imaš, hoćeš, želiš, voliš. Ti ljudi se trude. Mnogi potroše ogromne pare na razne klinike i psihijatre a kad dođu vjerskom čovjeku da ih liječi onda kukaju kako trebaju dat 10 tak eura. A tamo potrošili 10- 100 hiljada eura. Sramota
Drugo, kao što vidiš, i među doktorima vlada konkurencija

Osobno znam momka, o tome sam već pisao, koji se dvije godine patio. Bio zatvoren u sebe i bojao se svoje sjene. Nije izlazio u javnost, nije mogao raditi, navečer je imao strašne more i kaže kao da ga je netko mlatio. A sve je počelo jedne večeri oko ponoći. On gledao rtl neku seriju, nebitno i odjednom trass. Kao da ga je netko udario. Od tada dvije godine patnje. Nema gdje nije bio. Kad je sve doktore izredao, na moj nagovor otišao je u Kaćune i za 10 min. bio je ko novi. A dvije godine se patio. Da je slušao ljude poput ovog vehbe dandanas bi bio bolestan ako bi bio i živ uopće.
Derviš is offline  
Odgovori s citatom