Pogledaj jedan post
Old 18.06.2007., 13:44   #253
u mom životu je bilo jako puno ljudi koji su imali iskustva sa takvim stvarima kad im netko nešto napravi da im se loše desi. moj djed je prije par godina koji je bio miran i dobar čovjek, godinu dana tukao moju baku, nije joj dao da izađe van iz kuće, bio je užasan ko da je sam vrag ušo u njega. nakon nekog vremena je dobio čireve po cjelom tijelu i to baš u vrijeme košnje i najvećih poslova koji mu donese sve prihode i od kojih živi. moja baka se jednom jedva uspjela iskrasti iz kuće i otišla je jednoj ženi u selu za koju su govorili da skida uroke. nije ona u to vjerovala do tada pa čak ni kad je došla pred nju, al muka ju je natjerala da joj dođe. i žena joj je rekla : tebi je jedna od tvojih snaha to uradila kako bi te on isprebijao i ostavio i kako nebi imali novaca od usjeva jer on jedini radi. a sad odi kući i naćeš ga potpuno zdravog. trebam spomenuti da ta žena moju baku nije poznavala.i kad se ona vratila, zamislite moj đed je rekao ovo: pa gdje si baba dosad bila idemo malo kod tvojih u goste baš sam ih se poželio. i još je rekao: bože moj tak se čudno osjećam jedva da se čega sjećam ko da sam živio u magli. nakon toga čovjeku se povukli svi čirevi i opet je bio normalan.ali to je samo jedan primjer onoga šta sam čula i vidjela. UGLAVNOM, AKO VAM IKADA U ŽIVOTU SVE KRENE PO ZLU AL BAŠ SVE, I POČNETE NALAZITI ČUDNE STAVRI U KUĆI I KOD SEBE, ZNAJTE DA VAM NEKO RADI O GLAVI. I JOŠ SAVJETA: NIKAD Ne POSUĐUJTE SVOJU ODJEĆU, PAZITE GDJE BACATE ODSJEČENE NOKTE, I PAZITE TKO VAM ŠTA POKLANJA. AKO SUMNJATE U NEKOGA, NIŠTA OD NJEGA NE UZIMJTE AMA BAŠ NIŠTA. UOSTALOM, AKO VAM SE DOGODI NEŠTO OVAKO UVIJEK OMA LJUDI KOJI VAM TO MOGU SKINUTI AL NEMOJTE SE SRAMITI POTRAŽITI POMOĆ INAČE VAM NEKO MOŽE SJEBATI ŽIVOT ZA TREN.I VJERUJTE MI TO JE I TE KAKO MOGUĆE. ne trtažite objašnjenja kako je to moguće jer nemožemo to razumjeti ali je. i radije to prihvatite pa apzite s kime se družite i ko vam zbog ljubomore i zavistit može uništiti život.
White Horse is offline  
Odgovori s citatom