Pogledaj jedan post
Old 10.02.2012., 20:39   #8
Ne opterećuj se s tim, ni u kojem slučaju. Naravno, nisi jedina, ima još takvih. Sam sam se ja prvu godinu strašno odvajao od svih, drugu, ajde onako tu i tamo nismo bili loši (za to vrijeme sam se družio s ljudima iz drugog razreda), a treću godinu sam super sa 80% razreda. Jednostavno je to došlo samo od sebe, ja se nisam uopće trudio ni ništa, ali eto. Sada se samo pozdravljam s ljudima iz drugog razreda, a s ovima u razredu mi je dobro. Iako da se mene pita mogao bi ja sam sebi biti dovoljan, ali eto, nije toliko ni loše s njima (ako zanemarim često glupe teme za razgovor).
No, bitno je da ti ostaneš takva kakva si sada, pristojna kažeš. Srednja prođe jako brzo, a ako se sada nešto kreneš junačiti i mijenjati ponašanje zbog ljudi u razredu samo ćeš sebi pogoršati jer je to teže ispraviti, a ovaj razred kako je došao još će brže i proći. Naravno, ne daj da te vrijeđaju i za*ebaju se s tobom. Kad pokažeš malo stava i malo izoštriš kandže i zube dobiješ poštovanje od drugih. Tako ti to ide u srednjoškolskom svijetu, nažalost.
vitamin D is offline  
Odgovori s citatom