Pogledaj jedan post
Old 19.12.2009., 14:25   #348
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Pa i ne, ne u suvremenoj produkciji. Danas je gotovo svejdno i uopće ne možeš generalizirat, sve se iskomercijaliziralo i teško da žanr odražava stav.

Usput, mene generalno veseli ovaj topic, čak je i ovdje linkana muzika koju ne slušam uglavnom dobra muzika (udio debilne je neznatan). Slično ugodno iznenađenje je na Kokošinjcu na topicu Što kokice slušaju , dok malodobne pozere s Glazbe ne jebem previše Dočim u RL, kad naletim na nekog od 18, 19 godina, obično mi dođe plakat kak im je izbor skučen. A sve im je dostupno.
U biti sam shvatio što me kod ovih "ljevičara" tvog tipa najviše živcira.
To je formulacija "ugodno sam iznenađena" koju već drugi puta rabiš otkako sam ovdje.

Što ti, ili bilo tko drugi, ima bit ugodno ili neugodno iznenađen nečijim glazbenim ukusom?! I zašto to smatraš potrebnim istaknuti?

Kao da si ti (ja ili bilo koji drugi pojedinac) mjerilo glazbe ili mjerilo vrijednosti neke glazbe?

Glazba i sklonost prema istoj je toliko individualna da su ocjene dobra ili loša glazba blago rečeno idiotske. Svaki pojedinac je mjerilo za sebe. Ono za što si ti uvjerena da je najbolja glazba na svijetu za drugoga može biti teško smeće. I obrnuto.

I, što je najljepše u cijeloj priči, oboje ste u pravu!

Slušaj što hoćeš i pusti druge da uživaju u onome što im odgovara.

Zbilja nemaš ti tu što bit ugodno ili neugodno iznenađena u smislu ocjenjivanja neke glazbe. (U smislu otkrivanja istih sklonosti da. Dapače.)

Uostalom, odakle nekome tolika količina uobraženosti da sebe i svoj osobni ukus uzme kao mjerilo za sve ostale ljude??!
Okaš is offline  
Odgovori s citatom