Pogledaj jedan post
Old 26.02.2011., 23:17   #423
meni se dogodilo sljedeće.
police dopunskog osiguranja za muža i mene vrijedi do 04.03.2011. g, a kartice su nam one nove bez datuma DO kada traju(dakle ne mjenjaju se kartice, samo se produžuje polica).
i dobijem ja(dakle samo na moje ime) u 11. mj .2010. g. pismo da mi polica vrijedi još do 03. mj. 2011. i da trebam dostavit podatke o prihodu za 2010. g. .
kako sam ja tada(dakle u 11. mj. ) trebala u bolnicu, odem ja do hzzo-a da vidim o čemu se radi.
i počela meni službenica pričat kako je to normalno, samo da me podsjete da obnovim policu i tipka ona nešto u komp, ispituje me o muževim primanjima, da li su ostala ista, da li ja sam i dalje nezaposlena....
i kaže to je to, ne morate ništa.
i ja se sjetila toga prije par dana i idem na netu provjerit do kada mi vrijedi polica osiguranja, a tamo lijepo piše da mi vrijedi do 25.11.2011. g. dakle ženska je nama obnovila policu skoro 4 mjeseca unaprijed, tj. dok mi je još vrijedila stara polica osiguranja.
kako je to moguće?
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom