Pogledaj jedan post
Old 17.07.2013., 19:30   #2534
Kreće potraga za čamcem ... s druge strane , Aylin je već u bolnici , obitelj se okuplja i postavlja se pitanje gdje je Cemile .

Potraga je okončana ... nađen je čamac s Alijevim stvarima i nade više nema ... A Cemile se , posve u rasulu , uputila u bolnicu . Pokušava ostaviti dojam da je sve u redu , a Aylin još i pita za tatu ...

Cijelo se selo skupilo , mašu i pozdravljaju , smiješe se , i svi su ugasnuli od brige kad im je Aylin nestala s vidika .

Nakon povećeg vremenskog skoka , pojavio se odrasli Osman ... jedva sam išta vidjela od njegovog monologa o životu u tuđim sjećanjima ...

I počinje treća sezona ... ozračje je mračno , oružani sukobi , policijski sat , MMF ... Cemile je i dalje stup obitelji . Hasefe se ne može odhrvati zovu mora ...

Ahmet , Berin i Zehra ... drugačije je ozračje , kao da se Ahmet bacio u politiku ?

Mala Deniz je medena ... ista je Aylin , isti izrazi lica . Kako uspijevaju naći takvu djecu - glumce ? Stigao je Sulejman , i očito je da ga dijete obožava . Malena spominje mamu i odmah je teška tišina u zraku ... a ona blista kao zraka sunca u toj tuzi .

Berin i Ahmet su pred zatvorom , čekaju Hakana koji konačno izlazi na slobodu . U prikrajku je i Ibo ... Doznajemo da je Ahmet predsjednik sindikata , a službeni auto blindiran zbog stalnih prijetnji smrću .

Cemile već dugo muči jedno pitanje ... zašto Sulejman nije došao ispratiti Aylin pred porod ? Da je bio tamo , bio bi razbijen u krhotine i pobjegao bi , poput Sonera , odgovara on . Cemile je i razbijena i odgaja dijete , no , Sulejman nije snažan poput nje .

Soner je nestao ne vidjevši kćer ...

Hakan je pred svojim stanom ... Ahmet i Berin su svo vrijeme plaćali najam . Konačno Hakan pita , kako je Zehra ? Dobro , kaže Berin ... želiš li ju vidjeti ?
Želi li ona vidjeti mene ?

Posljednja scena : Ulazi u stan , sve je pokriveno plahtama ... Zehrin mu je medvjedić izmamio osmjeh na lice .

A i meni ... još koju ovakvu epizodu ne bih izdržala .
tajva is online now  
Odgovori s citatom