Pogledaj jedan post
Old 04.03.2008., 10:01   #195
Quote:
deelayla. kaže: Pogledaj post
max 5000 nakon 20 godina staža u CZSS
ko voli nek izvoli,ali topli savjet svima,nemojte to studirati,divno je,puno se nauči,zanimljivo je gradivo i vježbe
ali poslje si niko i ništa
al stvarno niko i ništa,baviš se najgadnijim stvorovima na ovom planetu koji siluju svoju djecu i rađaju retardiranu djecu jer nisu mogle prestat piti,
ma grozno,negledaš se tuđe nesreće,a nitko te ne cijeni

u timu si zadnje smeće,sve zna psiholog,sve za pravnik,a ti? ti ideš okolo po tuđim kućama i svi pljuju po tebi,glavni si krivac ako im ne dodjeliš djecu,ako im ne daš socijalu onda ti se prijete bombama..

budite pametni upišite ekonomiju i budite gospodin čovjek

meni je žao šta sam odstudirala ovaj fakultet,jer od ideala se ne živi, netko treba i kredite poplaćat,a ovaj posao vas zacementira na 5000 pa vi birajte

a posao se nalazi uz pomoć veze,natječaji su uglavnom obećani,a vi visite na birou i na kraju odjebete struku i odete bit tajnica..

tek onda kad se ova struka počne cijeniti i kad nam se prizna beneficirani radni staž i kada se profesionalcima omoguće radni uvjeti dostojni čovjeka, i kada država odluči zaposliti onoliko koliko treba (a ne onoliko kolko je voljna platiti) onda se odlučite na ovaj studij!
mislim da si ti totalno sjebala izabravši ovaj fakultet... čim ljude nazivaš stvorenjima najgorima itd. jadno si ga tvojim strankama...
__________________
ddfdggds
maluda is offline  
Odgovori s citatom