Pogledaj jedan post
Old 21.09.2009., 10:02   #108
Quote:
doktor_zg kaže: Pogledaj post
Bravo Meli....
Potpisujem.....i zahvaljujem na informacijama.....
Dala si mi odličnu ideju.....(nije za ženu...hvala bogu...)
Nema na cemu. Drago mi je da ti nece trebati, ali uvijek je dobro znati sto sve postoji danas.
Inace, tu spravicu neki roditelji koriste i za svoju djecu, da znaju gdje se krecu ili cak i peseka, da se ne izgubi. Jedino, mora se svako dan/dva puniti a koordinate moze se i preko mobitela na maps Google, ako imate internet pretplatu povoljo, provjeriti. Nadam se da ce se tim odlicnim izumom konacno stat na rep mnogim kurvisima i droljama, koji su gazili svetinju obitelj, te unosili suze i ocaj mnogim zenama i djeci.

Inace, uvijek sam na strani prevarong supruga/supruge i djeteta. Moja majka je cesto znala reci, jao onoj drugoj zeni, koju djecije suze proklinju, radi otetog oca. To Bog sve vraca kad tad u zivotu. I istina, bila je u pravu. Znam jednu sad vec stariju zenu koja je cesto dolazila kod nas, koja je rado hodala sa ozenjenima, dok su im zene i djeca bile u tadasnjoj jos Jugi. Vozala je se po provodima, taksijom, trazila skupocijene poklone i haljine. Na kraju, ostala je sama, u penziji je, cak i kceri iz prvog braka su presle cetrdesete, jedna rastavljena, jedna se nije ni udala. Ni unuke nije dobila. Steta i zalosno, ali sve to ima svoje zasto. Oteto, prokleto. Ali dok je se mlado i ludo, o tome se i ne razmislja.
melanie123 is offline