Pogledaj jedan post
Old 25.04.2012., 19:50   #285
Quote:
Freyra kaže: Pogledaj post
O Bože, stvarno, ali stvarno nisam mislila ništa svojim postom nego pitati to što jesam. Nikakve konstatacije, nego jasno pitanje. Da, u pravu si tema je ta koja je, ali me čisto zanimalo zašto si ti solo. Evo, žao mi je ako sam ostavila krivi dojam, nije mi bila namjera.
Huh?

Nisi uopće.. čak štoviše. Sori ako je po postu tako djelovalo. Stvarno.

Sori?

ps: napisao sam tako čisto jer njihova solaža nema veze sa mnom. Ja sam samo jedan od onih koji to nastoji "zeznuti" A možda sam i malo reagirao tako jer su mi već 10x rekli "da nešto samnom nije u redu."

Ja eto.. mislim da je. Malo sam "off" priznam, premoren od nekih ciljeva, ali generalno jesam.

Quote:
Vjerovala sam da ćeš napisati isti ili vrlo sličan razlog našim navedenim razlozima i time sam samo htjela reći da stvari funkcioniraju vrlo slično i da nije zgorega preispitati sebe. Čovjek često puta zna odgovor ili rješenje naći u samom sebi. Evo, samo toliko ...
Je.. ali nisam klasičan tip. Imao sam stvarno super veze, i eto sad nakon nekakvih ciljeva bi to obnovio s nekom, ušao u nešto super, ali vidim da nije to baš.. kako da kažem, easy kao s 20 - čak i kad sve izgleda super.

I ustvari to mi je najviše čudno.

Quote:
zombie_chicken kaže: Pogledaj post
(..)Sretno.
Thx za cijeli post!!! Napokon nešto interesantno.
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO

Zadnje uređivanje Psih : 25.04.2012. at 20:09.
Psih is offline  
Odgovori s citatom