Pogledaj jedan post
Old 18.06.2007., 08:53   #12
Quote:
Self-portrait kaže: Pogledaj post
thanks cure

Saradonija, zanimljivo - u brak sam usla tocno sa 30 pa ne znam sta da mislim...
Inace, rekla sam vec, da u 5 kuci nemam planeta (jedino taj vrh 5 -e je u vodenjaku) , a sto se tice 4 kuce - prazno sve... Ali kod muža je u 4 oj - neptun (skorpija). Zanimljivo, da je kod muza u 5 kuci - mjesec u strijelcu, i vrh pete isto u strijelcu (a cini mi se da to nije lose jer je vladar Jupiter) . Kako onda ovo objasniti ? Ili kod tata ne vazi isto pravilo za kucu djece ?

Mislila sam da je 7 kuca vezana za partnerstvo i obitelj, je li ?
Kod muza je totalno prazna (jel to onda znaci da mu nije toliko bitno)...a kod mene je u 7 -oj saturn te "true node" (sta to znaci ?) i to oboje u ovnu i oboje retrogradno...
-biće da ti je saturn u tranzitu bio na natalnom saturnu i to je ok.
-kako nemaš planeta u 5. znači da trebaš pogledati vladare a to su saturn i uran da bi dobila objašnjenje. Tako i za 4.
-mjesec je plodan pa samim tim dobar za imat djecu kad je u 5., sve zavisi naravno od aspekata kao i od vladara njegovog jupitera i aspekata.
-7.kuća opisuje sve odnose s drugima, posebno partnera, obitelj je u 4.kući. U muškom hor. 4. je polje majka, 10.otac a u ženskom horoskopu obratno.
-kako imamo 10 planeta i 12. kuća neka kuća mora ostat prazna-one se tumače preko vladara. Koliko je netko 'bračni tip' gleda se kroz karakter (sunce, mjesec, asc), sunce i mars (muškarci), mjesec i venera (žena), venera sama po sebi govori kakvom odnosu težimu, mjesec o obitelji i potrebama. to što je nekome 7.kuća prazna ne znači da mu nije bitno. Pogledaj ostatak horoskopa.
-saturn u ovnu je u padu i otežava ili odlaže brak, srećom kod tebe je nastupio na saturnov ciklus. True node-Sjeverni mjesečev čvor, uvijek se kreće retrogradno i tumači se u kontekstu karmičke astrologije (Četiri kapije karme-Aleksandar Imširagić, toplo preporučam).
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom