Pogledaj jedan post
Old 12.08.2012., 20:55   #12
1. Mary - ma da cijeli zivot sam forsirao karijeru 300 na sat sada kada sam usporio na 200 km/h i karijera mi je manje bitna, sada kada sam poceo uzivati malo u svemu, sada nemam priliku (prilika je ono sto me muci, kada mi se pruza onda je to druga stvar)
I ja sam razmisljao unatrag par godina sta bude da bude, ako slucajno naletim na neku djevojku dobro, a ako ne opet dobro. Problem je sto se u posljednje vrijeme osjecam dosta usamljeno po tom pitanju i jednostavno mislim da bi bolje bilo da djelujem
proaktivno nego da cekam nekakvu sudbinu. I mogu ti reci da ima pozitivnih pomaka (vise u stvarnosti nego preko iskrice), ali kazem presporo i prerijetko. Volio bih konacno uzivati u drustvu normalne djevojke, osobe s kojom mogu uzivati u svakom trenutku (ne moramo se zeniti ili imati dijete odmah, ali da je to nesto vise od "nahodavanja" po kavicama ili kinima ili sl.) , ali nikako da dodjem u tu situaciju.

2. Orhideja - ne prode ni dan kada ne razmisljam na taj nacin.
Evo nedavno samo upoznao prelijepu (za moj ukus), pametnu, dobru i iskrenu zenu u teretani.
Doslovce sam se zaljubio/pregrijao u/za nju, ali se pojavio problem, ona se nedavno rastala i ima malog klinca, te je starija od mene 10 godina.
Naravno, to je definitivno zena za koju mislim da je ona "prava" (za ozbiljnu vezu), pa mi to nista ne smeta. Dobro se slazemo i mislim da postoji i kemija, ali ona je toliko trpjela "sranja" u svom bivsem braku da se sada jednostavno boji ulaziti u bilo kakvu vezu.
Bez obzira sto nemam nista protiv sto je 10 godina starija od mene i sto ima klinca i sto nije situirana. Jednostavno mislim da je ona prava. Jednostavno osjecam prema njoj nesto posebno, a nije zaljubljenost, vise je od toga.
A sto mi to znaci kada je odlucila na jedno dulje vrijeme ne imati ikakvu vezu kako sa mnom tako i s bilo kim drugim. Ostali smo prijatelji, ali to je jako tesko sa moje strane, jer sam lud za njom i ne mogu je izbaciti iz glave.
Ali sta je tu je idemo dalje.

Problem u svemu tome je sto zbog ovih ili onih razloga nemam previse prilika i to me muci, za ostalo i uspjehe i neuspjehe sam ja i samo ja odogovoran, a za prilike su odgovorne okolnosti u kojima zivimo kojima smo okruzeni.

Hvala na odgovorima, volio bih cuti nekoga tko se uspio "iskopati" iz takve situacije i tko je upoznao svoju lijepsu i pametniju polovicu, da me jos malo trgne da se i ja potrudim, jer polako gubim volju i energiju.
Leonid84 is offline  
Odgovori s citatom