Pogledaj jedan post
Old 04.09.2012., 18:07   #91
Quote:
Glass S kaže: Pogledaj post
Prilike koje su dovele do nemogućnosti davanja vremena za prilagodbu su razne...teže oboli ili umre član obitelji koji je čuvao dijete, muž te ostavi, ostaviš ti njega, suglasno se raziđete, ostaneš bez stana nakon bankrota i nemaš prebite pare te ne možeš više plaćati sitericu.....
Ma jasno, ima stvari koje se dese odjednom i ne mozes ih predvidjeti...
Samo sam htjela reci da je ..bez obzira na to sto se je ili nije dogodilo...dobro s manjim djetetom raditi neke stvai ...kako raste, po malo. Da se ne desi da dijete od 10 godina bas nikad nije bilo samo.
Quote:
Da i zahvalna sam Lordu na njima, jer se već vidim kako izgovaram 1000 savjeta umjesto 2-3 ....eto sad samo da napravim odabir koje je potrebno izreći, jer meni se svi čine jednako važni.
Obzirom da dijete nema 6 nego cca 10 godina - imas veliku prednost, mozes se sluziti pisanom rijecju.
Mislim da nije lose neke stvari i zapisati. Jer, to sto on "slusa" i "zna" kako se napravi to i to (npr. zagrije mlijeko u mikrovalnoj) ...otompotom...napises kraktka i jasna uputstva za neke bitne stvari. Ili u jednu teku koja sluzi kao "pomocnik" ili na cedulje zaljepljene na prigodno mjesto (hladnjak/mikrovalana/tefedon i sl.)
kajpa is offline  
Odgovori s citatom