Pogledaj jedan post
Old 01.07.2007., 00:04   #14
Quote:
bambi2891 kaže: Pogledaj post
i ja sam to baš tu pročitala, cure su svakodnevno močile nokte po 10 min u maslinovom ulju i kažu da se stanje super popravilo..pa zašto ne isprobati
ja sam prije par godina uzela neko alessandrovo sredstvo za uklanjanje kožice oko nokta. to sranje, ne samo što je uklonilo kožicu već mi je iz meni nepoznatog razloga uklonilo polovicu nokta-od vrha prema korijenu. POLOVICU-DOSLOVNO. pojelo!! luda sam bila. ono-koža s vidi...ovo malo što je od nokta ostalo tako tanko i jadno da je to bilo strašno...bilo mi neugodno među ljude izać..

GODINU DANA borbe s tim sranjem...nema šta nisam pila i mazala...merz, pa one u zelenim kutijama (dermo-nešto), pivski fucking kvasac, pa krema ova, ona--- a sve rezultati jedva vidljivi golim okom. nakon godinu dana još mi cijeli nokat nije izrastao.

a onda, meni puklo- i ja se počela svaki dan po par puta tramakat maslinovim uljem. i do je definitivno sredilo stvar. od njega su nokti toliko ojačali da su napokon mogli počet rasti.. nakon 2-3 mj...nokti perfektni.
napokon nosim french na svojim noktima! to mi je život spasilo-majke mi!
extreme is offline