Pogledaj jedan post
Old 01.05.2012., 10:01   #14
Quote:
MOMIMGAY kaže: Pogledaj post
Ako znate za pravdu, 99% teme crveni karton radi offtopica ili ću morati quotati pravila?

Pokrila sam 30% teme max. jer su uglavnom svi postovi spam nakon prvih par stranica. Ako mislite da s kretenom razgovarate varate se, ovo nije ok, za pune benignije stvari banate ljude a ovo puštate? Zar ja moram osim na cesti i ovdje TRPITI SRANJA I MALTRETIRANJE HA?
Ne pretjeruj, pache ove postove koje si linkla ne zasluzuju uopce karton. Postavila si temu na Religiji i to pitajuci katolike sto uciniti ako sam gej odnosno kako to ta denominacija i taj koncept Boga vidi. Bilo kakvo pozivanje na nasilje, netrpljivost, omalovazavanje kao covjeka zasluzuje sankciju, ali ako vjernik na Religiji a na tvoje postavljeno pitanje kaze 'to nije u duhu vjere, to je grijeh' sta bi sad trebalo uciniti?

Spam? Ne, pache, kao sto sam ti i rekla, niti jedan tvoj post nije uopce pokusao uci u ikakvo teolosko pitanje. Kad sam ti navela da si rekala 'ja uopce nisam citala Bibliju', tvoj odgovor je bio 'da je predosadna i da nije sve u Bibliji'.
Ako ovo nije spam, ne zanm sto jest, obzirom da je pitanje postavljeno na Religiji i da pitas katolike.

Stoga, ako zelis stvarno razgovarati, potrudi se i po mogucnosti bez ovakvog defanzivnog tona.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Odgovori s citatom