Pogledaj jedan post
Old 29.08.2012., 05:13   #109
Quote:
jesiyea kaže: Pogledaj post
Hvala,

neznam jos nista al imam jos vrimena za odlucit pa cemo vidit.

Prodavaci iz Sj. HR mi savjetuju te kabele i u estrih priko cilog stana (sta oni vise i koriste takvo grijanje, zbog vece hladnoce nego mi doli) a ovi moji na jugu da stavim ove nove folije povise estriha i ispod parketa (naravno spremnog za podno grijanje) ali ove folije idu samo na slobodne povrsine (sta mi neodgovara, jer danas - sutra cu sigurno okrenit raspored stana)
Neznam dali ima veze debljina parketa s ovim grijanjem??
Naisa sam negdi na info da temp. poda nesmi biti veca od 26C (za drvene podloge), znate li vi sta o tome??
Termostat je automatski?? sam se pali - gasi kad postigne zeljenu temp?? Gdje je senzor temperature (predpostavljam poda)??

Najblizi sam da stavim foliju u hodnik (jer nista u njemu necu micat, on je kakav je) a te kabele u dnevni i sobe priko cileg stana pa da onda mogu minjat namjestaj kao ocu.

Hvala
Termostat je automatski (zeljena temperatura) treba izabrat vrstu i debljinu poda,senzor temperature je naravno u podu .ja se nisam puno mislija folija ili kabel jer je nova gradnja.grijace folije su inace vise za renovacije kada se mjenjaju plocice ili laminati.koliko san procita na stranici mog proizvadaca limitiranje temperature kod grijace folije 28°(vrlo tanka)

Zadnje uređivanje bonaca55 : 29.08.2012. at 05:24.
bonaca55 is offline  
Odgovori s citatom