Pogledaj jedan post
Old 29.08.2009., 11:23   #12
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
@eustahije1704

navedi par stvari, iskustva pozitivnih i negativnih i zbog cega si krenula i jesi li rijesila kakve probleme, jer ljudi nevole bas slusati ili citati: bilo je super super ili nevjerojatan osjecaj i te sheme jer imaju onda osjecaj da je ta osoba skrenula jer joj je postalo dosadno i da to nevodi nikamo ili rijesava bilo koji problem

npr. i ja bi isao na ciscenje al kraj svoje bake koja kuha jer smo u istoj kuci svi skupa nema sanse jednostavno je neizvedivo ni na jedan dan pa i kraj staraca nije nista bolje odmah kuka/kukaju cim ujutro recimo nejedem ili navecer ponekad nejedem jer nisam gladan, a za rucak kuka kak malo jedem, unatoc tomu kaj ocistim citav tanjur
Nisam skrenula, sasvim sam normalna osoba, iako ljudi koji o terapeutskom gladovanju ništa ne znaju, vjerojatno tako misle.
Pročitala sam nekoliko knjiga o tome, Paavo Airola Gladovanje uz sokove, Mahalov, lječenje gladovanjem, ima i zanimljiv blog gosp. Lepine koji je na taj način izlječio rak debelog crijeva, Breusova totalna terapija... i još puno, puno zanimljivih stranica...
Na gladovanje smo se odlučili tata i ja, tata koji je prije nekoliko godina operirao štitnjaču i imao nekoliko kilograma viška i ja koja sam željela razbistriti razmišljanje o svojoj budučnosti, ciljevima koji su nekako postali neostvarivi... i naravno radi poboljšanja općeg psihičkog i fizičkog stanja.
Sve se rezbistrilo nakon nekih desetak dana gladovanja, znala sam što želim, vratila se volja da to sve izvršim, pri tome mislim na završetak fakulteta koji se poprilično odužio. Nikada u životu nisam imala toliko volju za radom, sve obaveze izvršavala sam bez ikakvog problema, vesela, poletna... ljudi koji nisu znali što je tome uzrok čudili su se koliko sam se promjenila, oživila, koliko zračim pozitivnom energijom...

Naravno, trebaš biti okružen ljudima koji ipak nešto znaju o tome i razumiju tvoje razloge, inače češ doživjeti poprilično negativnih iskustava, znam, jer sam se opekla, rekavši o tome ljudima koji su obične neznalice i ne slušaju, a kamoli da se potrude razumijeti. Trube svoje i po njihovim riječima ispadneš totalan luđak. No, ako se odlučiš na gladovanje moraš biti spreman ignorirati takav negativan stav.
eustahije1704 is offline  
Odgovori s citatom