Pogledaj jedan post
Old 20.08.2013., 16:26   #62
Quote:
femmelatin kaže: Pogledaj post
Ja bih samo rekla - ne postoji "psihoterapija u punom smislu te riječi" - i neka druga "polupsihoterapija". Ili je provodi, ili je ne provodi.
Ako pogledate postupke u ambulanti liječnika opće medicine, onda ćete, poštovana femmelatin, vidjeti da postoje stavke "psihoterapijski savjet" i "psihoterapijski zahvat - površinski".

S obzirom da više ne radim u općoj, ne mogu sada reći točno, no radi se o postupcima za koje nije potrebna dodatna edukacija, odnosno provoditi je može i običan dr. med., bez specijalizacije obiteljske medicine.

Tako da, nekakva polupsihoterapija se ipak i provodi, a i naplaćuje (HZZO im plaća u obliku sredstava u sklopu DTP postupaka).

Ne morate me prozivati za neznanje pojma psihoterapija, ovo nije službena niti stručna diskusija niti je moj odgovor takav pa nema potrebe da se precizno izražavam.

Zahvaljujem.

Quote:
hrvoje dr. kaže: Pogledaj post
EL Gato pitanje da ne quotam novi post- Vaše mišljenje o genericima tj. o ovom novom modelu vezano uz propisivanje lijekova,s osvrtom na ovo što je rekao renegadeZga da ljudi ni neznaju koji je orginator,zapravo što sam ja već također isto napomenuo.
Slažem se sa svime što ste rekli.
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom