Pogledaj jedan post
Old 01.04.2008., 16:52   #8
kako muskarci tuguju?

Quote:
sweetandsound kaže: Pogledaj post
zanima me kako muskarci rjesavaju i podnose osjecaje nakon prekida veze s osobom do koje im je stalo ,kako se ponasaju za vrijeme trajanja svade(ne vidanja)?uvijek mi se cini ,gledajuci cure ,da vise pokazuju osjecaje.znaci li to da i vise osjecaju?ma ne kuzim ,ako ima ko da mi objasni...
Makar je tesko nekad povjerovati u to muski zaista mogu poprilicno tugovati, pokazivati osjecaje za koje nekad nismo niti svijesne da postoje. I oni su samo ljudi od krvi i mesa, mogu voljeti i biti voljeni, mogu biti povrijedjeni ili povrijediti, moze im biti zao, moze im teze biti se od neceg jako vaznog se oporaviti, ali jednostavno ne pokazuju posve jednako sve te znakove kao zenske osobe.

Tesko nam je nekad razumijeti neke njihove reakcije kao sto je i njima tesko nase.

Cesto u nekim dramaticnim situacijama traze utijehu prijatelja, nekad pribjegnu rijesavanju problema uzimajuci visak alkohola, slusajuci traceve i kojekakve lovacke price, nekad su ljuti pa to i pokazu, nekad su jako tvrdoglavi.

Zapravo ovisi samo o tome koliko je nekom pojedinom decku/muskoj osobi, vazan neki odnos, neka osoba. U svakom slucaju i oni znaju tugovati kao i zenske osobe, samo to ne pokazuju uvijek, niti na jednak nacin.

Najbitnije je da ne pokazuju sve te osjecaje na ekstremni nacin, jer to je vec nezdrav odnos, mozda i opsesija, kao i u slucaju da se zenska osoba tako ponasa.

Ako mu je stalo do nekog, neceg, pokazat ce to vec nekako.
__________________
Mrs. Gump: You're gonna have to figure that out for yourself. Life is a box of chocolates, Forrest. You never know what you're gonna get.
koraljno_more is offline  
Odgovori s citatom