Pogledaj jedan post
Old 29.08.2012., 09:11   #34
Quote:
wintersoul kaže: Pogledaj post
Imam i ja jedno, imam i ja jedno!! Malo i sa muške strane. U biti, upoznao sam se preko frenda s curom i pet dana smo se čuli svaki dan, ona meni prva dala svoj broj, sama me tražila moj, zvala me da pričamo, slala poruke svako jutro, puse, bla, bla.. i dogovorimo se jedan dan idemo ja, zajednicki frend i njena frendica van...i mi izađemo, i sasvim oke je ispalo, druzili se, pala pusa, maženje... još ona prva kaze kako bi mogli mi nesto, i da se nadjemo ovih dana i sve super.
Ujutro jel, ajd posaljem ja njoj poruku za dobro jutro, ona meni samo napiše: I tebi. i nes sve cudno. I ja napisem, izravno, stvarno mi se sviđaš, mogli bi provest malo vremena ovaj vikend. I ona odgovori moze. I sad navecer se nadjemo na fejsu, razmjenimo par recenica, al ona cudna, i opet kaze kao naci cemo se..i za par minuta samo onak: E, idem ja spavat..pozz (a svaki put bi inače i pusu i sta ja znam, nikad nije odlazila sama tako) i nit se javlja nit nist. I preksinoc ja njoj posaljem: Pa dobro, zasto mi nisi domah rekla da ti se ne sviđam, a ona kaze: Pa nije istina, umorna sam, jel se ljutis sad na mene? rekoh, ne ljutim se. Ajde, onda ocemo sutra se nac kad zavrsis s poslom. Kaze ona: Moze, dogovorit cemo se sutra popodne. I naravno, ne javlja se. I ja sinoc to prekrizim, nisam se uopce javljao, kad meni zvoni mobitel u 1 ujutro, ona zove i kaze: Oprosti sto nisam nista javila, ne bi htjela da se ljutis, bila sam zauzeta, i tu malo pricamo, jos ona kaze da je danas cijeli dan slobodna i da ima vremena, i dobro. I ajde, danas ja posaljem poruku: Ako hoces, zvrcni me da se dogovorimo za navečer. I naravno, nije se javila. Ne kužim
Vjerojatno joj se bivši javio.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline