Pogledaj jedan post
Old 06.03.2008., 05:00   #6
Quote:
karamelica kaže: Pogledaj post
hvala Anton, jer ljudikoji to nisu prošli i teško da razumiju. Policija je nemoćna ili se pravi da je nemoćna, druga riječ je ljenost..i u nekom trenutku čovjek izgubi živce. Ja se samo nadam da će tom nekom jednostavno to dosaditi..

imal sam jednom davno isti problem...samo sto je to bilo u eri telefona, a ne ovoj mobitela koji su ocito za doticno maltretiranje dusu dali...
sa fiksnim je bilo lako, doduse tribalo se cekati neko vrime da se sve sredi al je na kraju uspilo....mada sam u tih godinu dana izludila i na nekin acin konstantno bila napeta, ljuta i u strahu tako da te u potpunosti razumim...
sad sa mobitelom je totalno druga stvar....
al opet imas neke olaksice kod mobilne telefonije; ne odgovaraj toj osobi uopce....ono kad ti broj nije poznat ili je skriven....jer cak kad otklopis i pustis da trosi pare ti indirektno na taj nacin sudjelujes u ciloj igri....
ne shvacam kako ne mozes reci ljudima kojima dajes svoj broj mobilnog da ga ne dile dalje nikome bez tvog znanja...
ja sam poucena iskustvom mojima doslovce zabranila...tako da ako neko trazi moj broj od nekog drugog, ta osoba me nazove il posalje poruku, kaze ko trazi broj i jel ok da mu/joj ga da....
inace ja to radim po inerciji...cisto jer mi je bez veze diliti okolo tude brojeve bez da konzultiram osobu na koju se to odnosi....
choupette is offline  
Odgovori s citatom