Pogledaj jedan post
Old 25.10.2015., 20:19   #5
Darsey,oprosti ali svejedno mi nije jasno.
Knjigovodju sam pitala, nije joj se dalo objasnjavati,nadjem drugog koji mi se ne javlja-ja sam u maloj sredini i svima njima je to nepoznato podrucje pa ne zele ocito niti ulaziti u to
Zvala poreznika u Ck i nasmijao se na to sve i rekao da ne vidi razlog zasto se to ne bi moglo priznati.
I vise nista ne kuzim
Dakle Darsey, posto bih ja narucivala na nacin da napravim web shop u koji cu stavljat ponudu sa Ebaya. Kad se javi kupac, ja narucujem sa Ebaya i seller salje naruceno direktno na adresu kupca.
Na koji nacin onda on meni posalje racun koji glasi na moju tvrtku ako svaka narudzba ode na drugo ime i na drugu adresu?
Ova potvrda koju dobijem sa Alija je vjerodostojna recimo kad se dobije poziv od carine. Na njoj pise ime i prezime kao i adresa osobe koja je narucila, sta je naruceno i koliko, koji je iznos. A u financijskom dijelu pise datum kad sam platila,kojom karticom i isto taj iznos.
Invoice koji sam dobila je drugaciji samo u formatu i sto pise naziv tvrtke od koje sam kupila,dok na potvrdi koju dobijem nakon placanja pise samo nick od sellera.
Damolina is offline  
Odgovori s citatom