Tema: Rat kultura
Pogledaj jedan post
Old 13.06.2017., 16:58   #507
Quote:
parsifal kaže: Pogledaj post
Ma ne zajebavaš se ti kao ni oni iz Ferala koji su se rugali Katoličkoj crkvi u hrv da su plaćenici i pod vlašću strane ekspoziture i države (Vatikana).

Pri tom su ovi iz Ferala zaboravljali da ih plaća Soroš.

Dakle kada bi ljevičari kao sigmund i leteća primali lovu od Soroša (koji je tu lovu stekao izrabljivanjem ljudi,jelte )

onda bi kao sindikalisti rekli da moraju oni imati mjesečnu plaću i dnevnice za putovanja i smještaj u hotelima gdje bi predavali i poučavali mase o svim slabostima kapitalizma

pri tom leteća i sigmund bi na primjedbe da su ljenčine i ne rade a primaju lovu rekli :

ma nismo mi ljenčine, mi potkopavamo kapitalizam i kapitaiste iznutra ne radeći ništa i ne dajući mu priliku da profitira ,a uzimajući im lovu
Možda Leteća i nije bog zna kaj - al vređati ju ne dam!

Dotična drugarica itekako oznoji svoju privlačnu guzicu kako bi zaradila plaću i držala tri kuta kuće - a ti ćeš steći pravo prigovora tek kad ti starci skinu Vođu sa zida, opale ti vritnjak i steraju te da počneš sam zarađivati svoju lovu i počneš sam plaćati svoje račune.

Mislim, nema smisla... Ta ista Leteća uplaćuje u državni proračun kako bi ti u svakom trenu mogao imati pristupačnu medicinsku pomoć - a ti njoj tako...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline