Pogledaj jedan post
Old 18.09.2017., 13:55   #181
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Jebe mi se što ti vjeruješ, a što ne. Vjerovanje je općenito kategorija vrlo podložna osobnim projekcijama i inim svrbežima, tako da mi se fućka kad me ti (naravno, vrlo uljuđeno i snishodljivo) nazivaš lažljivicom.

OK, ako nemam printer i komp kod kuće, gdje da ih imam? Od vrata do vrata po susjedstvu? U školi? Nije cijela Hrvatska ZG pa da se svi po školama svuda mogu služiti s čim hoće i kad hoće. U knjižnici? Imamo jedan komp na kojem obično dokoni penzići kartaju ili čitaju vijesti. Javnog printera u knjižnici nema.

Što ćemo onda? Seliti u ZG, učlaniti se u ZG u knjižnicu ili prodati ajfon da kupimo printer? Ono što si fulala je da ja nisam to pitanje potegla zato što ja nemam. Ja imam. I znam napraviti prezentaciju. Zna i moje dijete, nije to bio razlog. Nego zato što znam da ima djece koja nemaju. I djece čiji roditelji ne znaju. Pa ih se takvim zadavanjem zadataka stavlja u neravnopravan položaj. Uopće nigdje nije bila riječ osobno o meni i mom djetetu... :totalnorezigniranismajlić:
ajme koliko frustracija.

fulala si adresu.
ubuduce se obracajte konkretnim osobama koje takve projekte zadaju (ukoliko takve postoje), sto drugo.
ja u zivotu nisam zadala projekt koji je ukljucivao roditelje.
ako su se oni sami ukljucivali, tko im je kriv.
ono sto zadam, sasvim je izvedivo losem, prosjecnom i odlicnom uceniku; siromasnom i bogatom; lijenom i marljivom.

roditelji nisu moja sfera interesa pri zadavanju zadataka.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom