Pogledaj jedan post
Old 18.01.2007., 15:25   #53
Quote:
R-winter kaže: Pogledaj post
Dorotea, drago mi je da si zadovoljna i mirnija i tocno znam taj osjecaj jer sam ga isto imala nakon sto smo otisli u polikliniku Helena. Dr Cvitkovic i ostalo osoblje vrhunsko, LJUDSKI i TOPLI pristup, konacno netko tko razumije izbezumljene roditelje a uz to i strucni. Mi smo se ipak odlucili za uzimanje Furadantina ali ga stvrano dobro podnosi pa nisam zabrinuta oko toga. Ja sam vuse bila ocajna zbog hrpe preporucenih pretraga i zracenja, sto smo izbjegli ultrazvucnom cistografijom. Svim roditeljima sa slicnim problemima toplo preporucujem da odu u Helenu. Sretno i nadam se da cemo za koju godinu zaboraviti na refluks i strahote koje smo prolazili!
i meni je malena super podnosila Furadantin(djeca ga znaju povracat) ali rekao mi je jedan prijatelj koji je inace i dr. "i meni je mala imala reflux, i da, davao sam joj antibiotik ako je imala infekciju, kada je bila zdrava onda ne"
hmmmmm.... i ja tako mislim, i zar nije sigurnije i ipak bolji feeling kada kontroliras dijete redovno, sve je ok, a ne kljukas ga lijekovima...
meni je bas taj feeling poseban... napokon nesto sto ima smisao i logiku u cijeloj ovoj prici, zar ne?
Dorotea is offline  
Odgovori s citatom