Pogledaj jedan post
Old 05.12.2009., 23:50   #42
Moram nabaviti medicinske dokumente sa detaljnijim opisom bolesti. Na otpusnom papiru samo pise da se radi o infarktu, ne pise niti koji je stupanj ni bilo sto drugo. Radi se o bliskom clanu obitelji. LIjecnik je rekao da se radi o infarktu usljed dozivljenog stresa, da nije bilo zacepljenja, i da je infarkt bio blazi. Osoba ima 64 godine.

Zanima me kako izgleda oporavak u prvih par tjedana, da li je normalno i dalje osjecati neke bolove u predjelu grudi (nisu tako jaki kao sto je bilo tijekom infarkta), da li ce se to smiriti. MIslim da je osoba prezivjela sok (kao i svi mi jer se to desilo) i sad je vrlo emotivna, place, da li je to sve normalno. Ne moze hodati, slaba je na nogama, jedva napravi par koraka, lezi u krevetu.

DA li ce se stanje popraviti? Kako ide taj post operativni tijek i koliko dugo traje? Znam da je sve individualno, ali zaista mi treba utjeha da ce jednog dana biti bolje...osoba je bila puna zivota, i energije, i brinula se o svima nama, i sad ovo...
ne znam kako joj pomoci da ne place, da se ne sekira jer taj stres je i doveo do pojave infarkta..da li ce biti bolje,da li ce moci hodati?
Svaki savjet je dobrodosao!
White Pearl is offline  
Odgovori s citatom