Pogledaj jedan post
Old 26.05.2012., 16:27   #133
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Inace ako recimo znas raditi na CNC strojevima, a mislim da bi i ovdje mogao naci takav posao, barem preko programa od ovog Mrsica gdje ces dobiti znanje da bi lako mogao naci sljaku u EU... Za Kanadu sam iz prve ruke cuo da vape za tim kadrom...
E puno hvala za tu informaciju, bas cu provjeriti jel ima ovdje u Zg kakvih kurseva ili prekvalifikacija za tu struku, dobra stvar je sto ima jos godinu dana do ulaska hr u eu pa stignem jos nesto i zavrsiti, sta god mi poveca izglede ne moze skoditi.

Inace sam po struci kem.tehnicar, ovdje u hr nikad nisam uspio naci posao u struci, a sad sa 27 godina i nimalo radnog iskustva u struci ko ce me zaposliti? Ovo sto si spomenuo mi se ne cini uopce kao losa opcija

Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Funkcionira na SLOBODNOM PROTOKU ROBA, USLUGA I LJUDI.

A prijelazno razdoblje ne vrijedi za firme.
Moj komentar se nije odnosio na prijelazno razdoblje, nego na tvoj komentar "ako dobijemo zabranu, otvoris obrt ili poduzece i vozi misko" nije to bas tako kako ti mislis, ali nema smisla da ti ja sad objasnjavam, raspitaj se malo ili procitaj neke teme tu na ovom forumu pa ces vidjeti o cemu govorim.
Silentt is offline  
Odgovori s citatom