Pogledaj jedan post
Old 07.01.2013., 21:25   #598
Bok cure, evo i mene! Nisam vam mogla odoliti (genijalne ste), morala sam zatražiti novu lozinku jer sam zaboravila staru, Borko mi pamet pomutio. Isto sam sama sebi rekla da od Fatme necu vise niti jednu tursku pogledati, ali nisam si mogla pomoci, ovo dvoje su me opcinili.
U tri noci nespavanja uspjela sam preletiti cijelu seriju. I sto reci, s jedne strane su mi predivni, njih dvoje i to mi je dovoljno, a opet s druge strane, gledajuci seriju kao cijelinu- cista sapunika. U pocetku sve super, zanimljiva prica, ali poslije, otimanje sile, pucanje, pa za dva dana zdrava ko dren, a najvise mi islo na zivce ubacivanje one doktorice da bi sila bila ljubomorna. Iako uzivam gledati njih dvoje zajedno, meni nisu dovoljni oni njihovi pogledi i zagrljaji, ja hocu vise, i ti scenaristi su tu malo usrali, prvo nas napalili pa nas poslije samo žarili. Majke ti mile, pa u cijeloj seriji nije bilo niti jednog poštenog poljupca. Eto to mi fali. E, da i očekivala sam od sile malu karakterom jaču ženu (ipak je gradska cura), a bila je sva cmoljava i u svakoj epizodi plače.

Nemojte me krivo shvatiti, i dalje ih obožavam i stalno su mi u glavi, ali sam morala s vama podijeliti to sto me smetalo. Bila sam sva sretna sto sam sve pogledala misleci kako me vise nece opsjedati, ali ne, ide jovo nanovo, i tako danima.

Molim vas neka mi netko kaze, jer to nisam pohvatala, sto je ona doktorica boranu, o cemu su pricali kad su gledali one slike? Ona mi je strasno digla zivac!!
__________________
Kao da je sve prolistale grane u meni slomila. A druge već listaju dok ja još ne znam ni što bih sa slomljenima.
navlakuša365 is offline