Pogledaj jedan post
Old 11.01.2012., 22:49   #8
Quote:
Malena10 kaže: Pogledaj post
nema pustanja da beba place.
e, jbg, sad sam ju već izbacila iz košarice na amazonu..bum sutra

Quote:
pod rigidna sam mislila da je malo brutala drzati se rasporeda da ti vec velika beba od 6 mj. spava svaka tri sata i jede u tocno odredjeno vrijeme
nije to brutala, moja je prva bila teška rutinerka, jedno od one djece koja se teško smire i teško zaspe i samo s rutinom smo uspjevali koliko-toliko preživjeti dan (iako spavanje nikad nismo sredili).
malo je ubitačno tako živjet, mene je ubijalo u pojam što danas znam što ću u 13 sati raditi i sutra i za tri dana i za pet dana, ubija monotonija, ali još više ubija natezanje s cendravom bebom

ovo da ne može biti budna i da treba imat raspored sve znam, prošla sam to neiskustvo i te naivne misli 'pa ako neće zaspat valjda joj se ne spava, bude ona sama kad se premori'.

Quote:
, a ti imas jos jedno dijete s kojim bi otisao u park naprimjer.
mda, jedino ovo bi mi mogao biti problem jer imam još jedno dijete i svi koji imaju tako dvoje kažu da se moraju raditi kompromisi i napraviti neki raspored koji nije idealan za bebu, ali odgovara svima.
i vikendi..ne znam kako vikendom?

Quote:
najbolje mi je vidjeti po ljeti kak mame secu bebe u kolicima u 11 navecer
ja sam im zavidila, te valjda imaju neke bebe lake za održavanje, koje spavaju bilo kad i bilo gdje
šta da ti kažem, mi smo jedno ljeto proveli tri tjedna na moru i nismo se prošetali tim mjestom po mraku niti jedan jedini put jer je mala u 20 morala biti u krevetu. inače bi bio kuršlus oko uspavljivanja, spavanja i svega.
govorili su mi da nisam normalna, da si kompliciram život, al nisu oni se nikad natezali satima navečer s urlajućom bebom
__________________
mogli bismo

Zadnje uređivanje Lali Puna : 11.01.2012. at 22:56.
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom