Pogledaj jedan post
Old 14.05.2014., 08:46   #44
potpis na nosorog.
ja sam davno mislila, mozda cu ju upisat na vjeronauk, da dijete ne bude izdvojeno, drugacije, da ne upiru prstom u nju. stalno to slusas, pa te nekako uljuljka, ma da, neka slusa, samo da se ne osjeca nelagodno jer je drugacija.....
i onda sam se trgla, jbt, kakva su to sranja? dokle to ide? sto cemo dopustiti da nam rade djeci samo da se ne izdvajaju?
ako se ja ne slazem s time sto ce tamo slusati, ako ja smatram da je stetno za mladi mozak biti izlozen takvom svjetonazoru, kakva sam ja majka ako ju pustim da to slusa?
i kakva sam ja majka ako ju ucim da treba pognuti glavu i uklopiti se pd svaku cijenu? Odustati od svog misljenja, pristati na nesto protiv cega sam dusom i tijelom samo zato da drugi budu zadovoljni?
Tako da ne, ne treba pustiti, dugorocno je puno manja steta za dijete i mijenjanje grupe i sjedenje u knjiznici 45 min nego popustanje pod pritiskom roditelja koji su protiv toga.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom