Pogledaj jedan post
Old 06.10.2017., 20:35   #586
Quote:
Mamina_Princeza kaže: Pogledaj post
Astor je prepoznal Pinokia prema nekoj slici da se danas deral na njega jer je ovaj stal sa sva 4 na Strojarskoj...tak nekak ide prica...
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Astor i Pinokio se još nisu vratili?
vidim da vam fali štofa
epilog:
nije se pojavio u strojarskoj...
nedugo nakon što sam stigao mi je frendica poslala poruku da je napisao
kako neće doći jer kuha il peče kestenje i ne želi se susresti s frikom.

obzirom da imam dosta upita šta je to bilo pa da ne pišem svakom pojedinačno...
- počeo je s nekom spikom da će se drugi puta zaletjeti s autom u mene jer sam urlao na njega
pri čemu sam napravio neki nered u prometu. kao prepoznao me je po slikama...

odgovorio sam mu da jedva čekam na što je isipao popriličnu količinu psovki i uvreda.

rekao sam mu da skupi muda i kaže mi to u lice.
nakon toga je nastavio s psovkama i uvredama te me pozvao da se nađemo u strojarskoj za 10 minuta.
obzirom da mi je to nemoguća misija jer živim dosta dalje rekao sam mu da ću stići za pola sata.


kako i zašto me je pomješao s nekime jer je opisivao događaj koji bitno odudara od onoga što se meni događalo u strojarskoj mi nije enigma jer opijati uzimaju danak.
još je dobro dok ti vidiš zmajeve al kad oni počnu primjećivat tebe postane loše.

nakon naših postova mislim da nema dvojbi koji je od nas dvojice sklon dernjavi, prostačenju i sličnim glupanderijama.

imam i ja grijehova u pristupu ljudima koji nisu skloni ponašati se na adekvatan način po cesti pa ih volim sprdati.
kad mi bakica pretrčava cestu dođem bliže pa joj poručim da požuri jer nema smisla da ju dečko čeka - ak ju ostavi biti će frka.

dernjava na bilo koga mi je totalno strana jer ne vidim smisla u tome, zapravo znam da će baš dernjava imati potpuno suprotan učinak
- umjesto da naučiš bisera da ne radi pizdarije dobiješ inatljivu budalu koja će braniti svoje postupke koliko god oni bili loši.

a sad idem gledat tekmu.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline