Pogledaj jedan post
Old 25.11.2008., 19:22   #5
Quote:
SISOLIZAC kaže: Pogledaj post
Ako mislis da je mjerilo kvaliteta nekog kluba trenutno stanje,onda se varas.U BiH najgori klub ako sakupi 2 miliona km pred pocetak sezone bice prvak i to je to.Zrinjski Ok,ima navijace,infrastrukturu a moze doci i do para.Fol je sto su Zeljo i Sarajevo brendovi iza kojih stoje hiljade navijaca i koji cekaju pravo takmicenje da bi se aktivisali u svojim klubovima.Tako ti je i u Dinamu,Hajduku,Partizanu....Moze Inter Zapresic biti sutra prvak Hrvatske,al ce ostati kita klub za sva vremena.Zna se ko su velikani Yu prostora,iako bi u toj Yu ligi i rezultat davao sansu igranja.
Mislim da bi nacionalizam sa konrolisanim huliganstvom bio mamac za publiku,sponzore....
Zasto onda uopce igrati ligu? Stavi samo "velike" klubove u sesir, i izvlacis prvaka. Da ne bi slucajno "kita klub" nesto osvojio. Ili jos bolje, igras ligu, ali se u stvari gledaju samo "veliki." Znaci, pobjednik nije prvi na tablici, nego najbolje plasirani od velikih klubova.

A sto se mene tice, i Dinamo, i Sarajevo, i Zvezda, i Partizan, i Borac su kite od klubova. Gdje su oni bili kad je 1927. moj TOSK osnovan?
Pavo B. is online now