Pogledaj jedan post
Old 15.05.2010., 10:41   #20
Quote:
Peća kaže: Pogledaj post
Postoji bojazan od rastuće albanske svijesti u Ulcinju,koja teži većom samoupravom tamo gdje su u većini.
Što se tiče ruskih ulaganja,posebno kroz "ljudske resurse"postoji nepoznata brojka o stalnom boravištu Rusa u zemlji koja prelazi par desetaka tisuća,vjerovatno u sezoni.Pitanje je kada će zatražiti stalni boravak.Neminovno će doći pitanje ruske nacionalne manjine pred vladu Crne Gore.Za zemlju od pola miljuna ljudi to je ravno klinču između nogu.
Što se tiče tih Rusa,vjerojatno su pokupovali tamo neke vikendice i uzet će državljanstvo da im valjda bude lakše.Sumnjam

da će biti stalni stanovnici Cnre Gore.A što i da budu,kao Slaveni i pravoslavci brzo bi se utopili.

I nemojmo pretjerivati ne vjerujem da ih ima toliko da mogu destabilizirati zemlju.

Što se tiče Šiptara,je li kome pada na pamet Velika Albanija za koje desetljeće...Ako bi se spojili Albanija,Kosovo,dio

Makedonije i Crne Gore sa Šiptarima.Znam da ne rađaju više kao nekoć,ali opet imaju veći fertilitet od okolnih zemalja.



Quote:
acetic kaže: Pogledaj post
Od osamostaljenja Crne Gore, Srbi ih mrze skoro pa kao Hrvate ( sudeci po izljevima "ljubavi" na forumila, ne znam kako je na terenu)... naravno uz sve to ide da je Crna Gora "vekovna srpska zemlja" i da su "Crnogorci nekad bili Srbi..." ma znate vec kako to ide, sve mozete vidjeti po srpskim forumima

Ugl. po popisu stanovnistva 2003. stvari izgledaju ovako 267.669 (43,16%) Srbi: 198.414 (31,99%) Bošnjaci: 48.184 (7,77%) Albanci: 31.163 (5,03%) Muslimani: 24.625 (3,97%) Hrvati: 6.811 (1,10%)

Njima je bolje da sto prije ulete u NATO inace im se crno pise, pogledajte samo broj muslimana, izmedu ostalog i novonastalih Bosnjaka
I ja sam na raznim forumima primjetio da Srbi Crnu Goru smatraju "odbjeglim bratom",tj sestrom.

A što se tiče službenog broja Albanaca u svakoj zemlji,samo uduplaj taj broj i dobit ćeš njihov stvarni broj.

Čovječe pa muslimana tamo ima 100 000,skoro petina stanovništva.


Hrvati?
S nama je gotovo u Crnoj Gori..ovo malo što ih ej ostalo brzo će se odnaroditi,kao što su U Vojvodini odnarodili Bunjevce i

Šokce...koji se više ne deklariraju Hrvatima,već,jeli Bunjevcima i šokcima kao nekom zasebnom etničkom skupinom.

Dakle Hrvati u Vojvodini i Crnoj Gori su poptuno propali.A ni u BiH im se ne smješi bolja situacija ako se ovako nastavi.Bravo za hrvatsku vanjsku politiku.
lažni branitelj is offline