Pogledaj jedan post
Old 28.10.2012., 21:52   #20
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ok, reci ti meni zašto se onda love za Lucifera čiji je doslovni prijevod Nositelj Svjetlosti. Zašto sotonisti, koje sam kontaktirao preko neta, koje sam upoznao uživaju u životu više od kršćana?

Nikad nisam sreo sotonistu kojemu je glavni simbol čovjek na samrti

I ovdje ne mislim na tinejdžere nezadovoljne životom. To je problem države a ne vjere.


Aha, većina je nas shvatila svašta kada više nije imala roditelje koji bi ih financirali

I kao što rekoh, problem nezadovoljstva mladih je stvar države i vlade koja im ne daje nikakvu perspektivu. Nema posla, nema perspektive, shvati da se dobro ne vraća dobrim i n kraju shvati da inteligencija i moral ne znači da će imati pristojan život...bar ne u našoj zemlji. I šta mu onda preostaje nego da se okrene najfantastičnijim izmišljotinama kako bi si olakšao život.
Svi mi uživamo u životu , ali načini kako se razlikuju. Da ne bi pisala sad manifest dat ću samo par primjera, A.Hitler je uživao u životu, Gandhi je uživao u životu, Nikola Tesla je uživao u životu..ti uživaš u životu...ja uživam u životu.. svima nam se razlikuje kako i na koji način smo dostigli svoje ispunjennje i zašto se budimo svako jutro.
Jednom davno upoznala sam jednog gospodina , sotonist član jedne engleske lože ali živi još i radi u Zagrebu, djeluje pod okriljem g. Trokuta. Materijalno bogatstvo? Raskoš , svila i kadifa? Novi auto...NE . On mi je objasnio tada, ono što je izvor, ono što je neprocjenjivo je Duša..zastao je i kazao..mlada duša..Tada je imao oko 35 g. danas ima oko 55 g. a on..on izgleda isto kao i onda. "što me održava ovako mladim?" i nasmijao se puna glasa. Kasnije sam saznala da je volio mlade dečke. Zadnja 4 su tada bila na psihijatriji, mislim da si bilo oko 21.. 22 godine starosti. Ne znam da li su danas među živima.
Eto kad smo kod načina...a knjiga Teleme kaže.."ima načina i načina"
Lučonoša-jer jedini svijetli u mraku, cjeli u plamenu , cjeli u vatri. A samo mu je to jedno od imena....
Točno tako, u državi u kojoj vlada kaos, u kojoj je stvoren kaos , gdje je egzistencija proparala dno dostojanstva čovjeka je savršeno mjesto za operatore i operacije. Duhovnost- nestaje, malograđanština umnožava se svaki dan , nezadovoljstvo ogromno- a ljudi šute, crvuju. Tražiti utjehu ..gdje? crkva? davnih je dana prodala dušu i sve sveto, stvorila Karnu za 1.0000000000000 godina i sama se proklela u zlatu , imanju i žderačini. Država- svima nam je jasno kome smo omogućili da nam vlada-kažu kakav narod takva država...sve je na 0 točci ..ali to opet ne znači da pristanemo i da živimo kao u Mad Maxu. Ja se nadam sili Lučonoše, jer on je drugi pokretač života , bez njegove iskre u ljudima ne bi se rađali, ne bi bile moguće nikakve promjene jer on je pokretač. Valjda nije digao ruke i on
__________________
Ide baka preko gajka , nosi metlice da upali vatrice
ZenaZmaj is offline  
Odgovori s citatom