Pogledaj jedan post
Old 19.02.2009., 12:33   #42
Quote:
useless kaže: Pogledaj post
ovo za vezu nije istina
testovi dolaze zapecaceni sa strancima i il prodjes il ne prodjes,veza ne pomaze
znam ljude koju su studirali i nisu upali tako da im je fax dzabe,znam ljude koji nisu ni zavrsili fax i otisli na testitanje i danas rade tamo
???
da testovi su zapečaćeni..to je istina.
gledaj ovo.lani na testiranju dođu ljudi na psihotestove (nakon engleskog jezika),sjednu u dvoranu.jedan od tamošnjih instruktora govori (ne sjećam se prezimena ,al možda se netko prepozna u situaciji) ''taj i taj gdje ste?''
''tu smo''
''vas dvoje ste PROŠLI PUT!!!!! (da ponovim-kad jednom padneš-pa pa)
prošli psihotestove,možete izaći zvat ćemo vas na simulator''

o da..ispostavi se da je cura kćer/rođakinja/nećakinja od nekog čovjeka koji je neka baja u k.l. a dečko bogme isto tako.

oćeš drugi primjer??imam i treći i šesti primjer...
ne kažem da su svi preko veze-naravno da nisu-znam neke al doslovno jako malo ljudi kaj nisu nego su tamo svojim zaslugama.
al nemoj mi molim te prodavati priče da se tamo veza ne traži.

drugo i relativno važno - NIJE problem ako ja,ti,moj kolega,ljubavnik il tvoja najdraža frendica nisu za radar.to je odgovoran posao i ja ću se prva složiti s tim da testiranja moraju biti jeb..rigirizna.nije to zezancija.
ALI problem je u tome što kontrola leta nije ''samo radar'',ako me razumiješ?
''radar'' je završni produkt kontrole leta.znaš li ti koliko službi kontrole leta postoji?
e tu je problem kaj u tim službama kontrole leta rade ljudi koji ne da nemajupojma nego smrde od neznanja.
kaj mi s tim faksom neznamo niš o tome pa da nas se ovak šikanira il kaj?
tu ti je glavni problem.
TheWho is offline  
Odgovori s citatom