Tema: Iskon TV
Pogledaj jedan post
Old 11.05.2012., 17:57   #271
Smile Iskonove fore

Nisam baš pročitao sve postove, previše ih je, ali ja imam problem sa Iskonom u vidu njihovog bezobrazluka. Dok sam bio na MAxTV-u, čim sam nazvao reklamacije, oni su slali svoje terence i popravljali. Znali su doći i debelo na večer. Po tom su pitanju bili dobri. Na stranu što na Iskonovom triu uštedim po 200 kuna mjesečno jer su ovi pljačkali gdje su stigli. Problem je u njihovoj servisnoj službi. Svi vi koji pišete o problemima sa Iskonom, većinom spominjete smrzavanje slike, interneta, telefona. Meni se to stalno dešava, a oni to "rješavaju" na način da popričamo prek telefona, onda ja resetiram ruter ili tv prijamnik i onda bude sve dobro do novog smrzavanja. Oni NIKADA nisu došli do mene, osim dva puta kada su zamijenili crknuti D Link ruter za Enkomov i onda ponovo kad je Enkomov crkao. Kad mi je, doslovce, bez ikakvog povoda crkao daljinski, morao sam otići kod njih na Trešnjevku gdje su mi dali novi, uzeli stari (poslovna politika my ass) i naplatili zamjenu 180 kuna. Kada sam, početkom ove godine, nakon zamjene DLinka za Enkom ruter, taj novi je počeo smrzavati telkas, ubijati telefon, a Internet je bio spor ko bolji život u Hrvatskoj. Zvao sam ih miljun puta, oni su mi stalno farbali kak je to do veza, da na računalu imam naseljene torente, ma svašta. Ja reinstalirao Windowse, ponovo ubacio antiviruse, spybotove, boga-vraga. Naravno ništa. Konačno došao neki čovjek, njihov kooperant, zamijenio mi ruter, uzeo stari, sve spakirao i otišao. U meni je, očito, nakon teškog radnog dana, proradila plavuša i zaboravio sam tražiti potvrdu o zamjeni. U svakom slučaju, dva mjeseca nakonsretnog događaja stiže Iskonov račun u kojem mi naplaćuju 200kn zbog, citiram, "neopravdane intervencije od strane tehničara". Ne moram reći da mi je zamjenom tog rutera sve bilo oko mjesec i pol dobro, onda je opet počelo zamrzavanje. Mene zanim, ako itko zna, tko su im kooperanti, da nađem čovjeka i pokušam spasiti što se spasiti da, a sa druge strane, može li se tim svinjarijama stati na kraj. Zahvalan svima koji mi daju bar kakvu informaciju.
mase48 is offline  
Odgovori s citatom