Pogledaj jedan post
Old 25.02.2010., 20:16   #14
Quote:
Tamperlina kaže: Pogledaj post
Prelistala sam stranice ovog podforuma i nisam pronašla da se o ovome razglabalo, a vjerujem da puno cura muku muči odakle uopće krenuti. Kako znati koja je vjenčanica najbolja za sitne cure, koja za visoke, kako uravnotežiti široke bokove ili pak naglasiti nepostojeći struk

Ovo je par savjeta koje sam ja pokupila:

Sitne cure = niske, vitke, bez izraženih bokova i grudi

NE
- široke krinoline jer im pojedu visinu i čine ih još nižima
- gornji dio bogato ukrašen s puno detalja

DA
- visoko podignuta kosa da ih izduži

gle ovi savjeti su čista glupost, ne slažem se ni s čim ovdje napisanim. Ja sam visoka 1,60 i imam 45 kg, čitaj niska i mršava i skladno sam građena al nemam ni velike grudi (nosim 1-2) ni bokove pa sam si uzela krinolinu i to princes haljinu koja mi super stoji. Znam ženu iz salona od doma gdje sam si uzela haljinu i onda mi je govorila joj pa to će te pojest al kad sam probala bila je oduševljena koliko i ja sama a i moj tata i sestre i kuma, dakle svi koji su vidili slike tako da se nemojte voiti tim glupostima. Mršavim curama super stoji princes haljinice puno bolje možda nego neke jednostavne jer u jednostavnim izgledaju još mršavije.
a što se tiče podignute kose ja imam široka ramena i ne dolazi u obzir da je dižem mora mi padati tako da ima više faktora o kojima treba brinuti
najbolji je savjet koji im možeš dat da isprobaju razne modele samo tako mogu znat šta im najbolje stoji. Možda će baš najbolje stajat ono za što negdje piše da neće
sretno
meelitaa is offline  
Odgovori s citatom