Tema: Švedska
Pogledaj jedan post
Old 01.02.2004., 13:43   #15
A bilo je suuuuper
Nisam se klizala na zaledjenom jezeru jer nisam ponijela klizaljke a tamo ih nisam imala gdje iznajmiti

inace svidja mi se jako priroda...predivno je...vozili smo se oko tog jezera i ludilo je totalno....jedino mi je bilo malo zima, hehe...

super su i rijeke koje su zaledjene...kaze mi frend da ljudi znaju ne ici preko mostova preko nego preko rijeka...
za disco su ogromni redovi..i jos je upad skup to mi se ne svidja...sto se mora cekati na hladnoci vani za ulaz i jos platis sto cekas...
inace svedjani su mi dosta hladni i zatvoreni ljudi...i individualci neki...to mi se ne svidja, drazi su mi nasi, otvoreni i ludi totalno...puno smo zabavniji narod od njih..haha
inace posjetila sam i jedan fakultet tamo gdje mi prijatelj radi....super je opremljen i zbilja mozes raditi sve sto zelis, a ne kao tu kod nas
bili smo na nocnom kuglanju, super je to...mrak, jedno su staze osvijetljene....fantasticno
eh, da i svi voze volva,hahah

sta jos da napisem?
svedjani kazu da buduci da je po zimi dosta mrak, to vrijeme provode vodeci ljubav..hehe...nije lose ako je istinito...

eh, da i svidjaju mi se neki svedski kolaci...mmmmm....zaboravila sam kako se zovu, ali dosta sam ih probala i najbolji su mi oni s nekim bademovim punjenjem i kremom..rekli su mi da postoji i dan u svedskoj nakon posta kada se jedu cijeli dan ti kolaci...
i like that part...

i sta jos za reci?
misila sam da mi se nece svidjet plavi decki, ali moram priznat da su zgodniiiii....
iako ima pola tamnih po mom misljenju, tako da nije sve blue

eto
toliko od mene sept.
pozdrav svima i odite u svedsku...
ja cu ponovo sigurno
haha
__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom