Pogledaj jedan post
Old 18.10.2007., 01:08   #17
Quote:
alen kaže: Pogledaj post
Ma gledaj,mene ulovi ono...momentalno,ali se ne brinem previše,neću da gubim živce,pa sve i da opet treba ponovno praviti i platiti sa nekim drugim majstorom.Ali,kada sam bio u momentu ludila prokleo sam ga najgorim mogućim riječima...I sutra ako dođe,tj.danas,lijepo ću mu sve dati na znanje i tražiti ga da se izjasni o fušarenju.I naravno,dati ću mu do znanja da je pokvaren kao čovjek - da je ljudski šljam.
Da, kužim, i ja sam padala u napast da ih gurnem niz štenge, recimo, kad ih ujutro vidim na vratima, i onda ih odozgo gađam njihovim lojtrama. Htjela sam gazdi reći da fotografira taj fušeraj kod mene i onda pokazuje svojim budućim mušterijama za preporuku. Onda sam se opet pokušavala iskulirati, spojiti s mozgom da će sve to ipak jednom proći, ali ipak sam totalno izgubila živce.

Ne mogu vjerovati da netko može biti tako neodgovoran, bezobrazan...kao da te namjerno zajebava. Jer ne mogu pojmiti da netko namjerno želi ispast toliki debil. Pa zna da ću o njemu suditi na osnovu njegovog rada i otkud onda tolika nonšalancija!? Izgleda da i uz takvo fušarenje ipak imaju dovoljno posla, pa si to mogu priuštiti!
__________________
faraway paradise
Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom