Pogledaj jedan post
Old 14.06.2011., 17:09   #758
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
evo ovo je napisala moja draga prijateljica walli na canselovoj temi i ja se u potpunosti slažem s njom:

woooow...
cansel ima ono nesto sto ja volim kod muskaraca.prefinjen je, gospodin...kad vratim u glavi snimak kada prica na francuskom, nije mi dobro.
ne ulazim u rasprave ko je kome lijep.valjda se o tom ne raspravlja, suvisno je.ali da vidim njega i Tubu kao savrsen par - vidim.Ona mi je nakon Berguzar otkrice.Sad mi je cak i iznad Berg po ljepoti.
stvarno bi bila steta da nisu zajedno.
a neko rece da je Cansel star??? ne znam koja je starosna granica na forumu, tj.koji prosjek godina, ali ja sam stekla utisak da sam medju mladjim curama, pa ako meni nije star, valjda onda ne bi rebao biti ni drugima. stavise, meni je bas taman

zato što jako volim tubu, voljela bi da je s canselom, (očito im nije suđeno)ali ako je njoj dobro s onurom, što ja imam to za komnetirati, ona najbolje zna.

već sam puno puta napisala, cansel i tuba su očito jako, jako dobri prijatelji i to je veliko bogatsvo, koje će nadam se održati bez obzira s kim bili u vezi, jer
svaka žena koja ima iskrenog prijatelja zna koliko je to bogatstvo i nešto neprocjenjivo u životu.

Ovo gore potpisujem! Cansel je muskarac snova, gentleman, kulturan, ima ono nesto posebno musko na sebi i meni je na 1. pogled (na slikama) djelovao star ali onda kada ga gledas u pokretu i kako prica francuski hmm jos su Murat i Onur piletina za Cansela Slicno kao kad su svi poludili za Halitom jer ima to nesto 'musko' A Tuba ako se planira skrasiti i potreban joj je neko stariji. Ovi mladji tip Murat/Onur su inace previse okupirani sami sobom i takvi se cesto plase jakih i uspijesnih zena (samo kazem generalno, nemora znaciti ipak Turci su Turci kod njih valjda nema mlakonja, sve same muskarcine

Hajat jezik pregrizla kakav bi
Sandrica888 is offline