Pogledaj jedan post
Old 15.06.2007., 13:14   #20
Quote:
oona kaže: Pogledaj post
Bojim se da previse ocekujete od muza....zene koje zive u takvim situacijama SAME moraju rjesavati vecinu problema jer su oni nesposobni.
Meni je vrijeme pomoglo.
Xanas, imas svoj brak, svojeg muza i dijete, to ti je osnovna celija i za nju se brini...ne trosi se uzalud na krive ljude.
Druga dva sina tvojeg muza, nastavi s dosadasnjom praksom uzajamnih osjecaja, ovoga problematicnog izoliraj u sebi do maksimuma.
Princip totalne ignorancije je najuspjesniji.
Nisi za njega tu, ne postojis, a bilo kakvu potencijalnu opasnost od njegove strane, rjesavaj OCI u OCI s njim.
I vidjeti ces kako se njegovo poimanje autoriteta mijenja.
Jer ne poznaju drugo nego strah.....i direktan nastup.
Tu je ta tanka crta od mrznje i postovanja za koju se ti moras izboriti sama.
MUz ni njemu ni tebe davno nije nikakakav autoritet.
tesko je to kad te pokcerke i posinci ignoriraju i zajebavaju..to znaju samo macehe..kako je njima...i koliko se proguta, a da nitko osim njih i Boga ne zna...cak i ono dobro sto se napravi se kaznjava...

Neki put muzevi ne da su nesposobni nositi se...oni se naprosto ne zele mjesati...ja imam dojam da je njihova perspektiva malo drugacija od zenske...

Slazem se da je ignoriranje neki put najbolje rijesenje...ali ja mislim samo onda kad se stvarno shvati da niti jedna strana vishe ne zeli nista sa drugom...

Obicno klincima treba pustit da dodju tebi..a ne ti njima...ako se napravi obrnuto i konstantno pokusava prici njima emocionalno, ljudi se opeku...pa pocnu raditi svasta samo da bi ih ovi prihvatili i zavoljeli.. i onda ih klinci pocnu gaziti i u njihovim ocima izgube svako postovanje...i od tuda stvari pocinju ici samo na gore...tada ignoriranje i povlacenje mozda i pomogne...

Na zalost puno zena koje postanu pomajke, misle da ce imati podrsku muzeva...ona izostaje...i sta onda...onda komunikacija samo ispred muza ili oci u oci...one zadobiju uloga osobe koja treba sve njih u obitelji nagovoriti da razgovaraju i rijesavaju probleme...jako ne zahvalan posao...puno ih se i pomiri da ce one uvjek biti bad guy..bez obzira sto napravile..
__________________
Standing at the crossroads.....
talking to my angel friend...
Renegade is offline  
Odgovori s citatom