Pogledaj jedan post
Old 19.09.2008., 11:48   #19
ma zato sam i postavila ovu temu - jednostavno nisam sigurna kaj da si mislim o njemu. uglavnom ono što sam privat pitala forumašicu vježbenicu - ispada da su nam iskustva dosta slična, samo što ja još nisam ništa konkretno osjetila da je meni pomogao, dok vježbenica ipak ima nekih poboljšanja.

a nekak mi je uvijek čudno kad dođem kod njega, neznam - npr. upali narodni radio i onda to trešti, pa počne pričat sa duhovnim vođama. onda...neznam (možda to dečkima ne radi).....al ono onda krene rukama po meni (al baš onak ko da pipa).....pa mu zazvoni mobitel a on se javi (naravno mi smo usred "seanse" ). i tak....a s druge strane.....čula sam već dosta ljudi da kažu da im je dosta pomogao.

neznam.... možda ga treba prihvatiti isključivo kao travara (iako on voli zabrijat i u duhovnost, vidovitost, radiesteziju i sl.)

s obzirom da sam s vježbenicom razmijenila iskustva, (al zbilja su nam slična) ajd pliz paraceval daj podijeli još malo informacija i iskustava koja ti imaš s grdom, je li ti on uspio riješiti neki konkretan probelm, kak on radi s tobom i sl.... (možeš i na privat).

hvala unaprijed!
loptica 1 is offline  
Odgovori s citatom