Pogledaj jedan post
Old 20.02.2011., 21:16   #76
Quote:
Inica kaže: Pogledaj post
Ja sam jedna od profesorica-hitlerovki, doduše ne iz gore spomenute škole. U svakom slučaju puštam svoje učenike mirne savjesti u srednju školu, jer znam da sam svoj posao odradila kako najbolje znam. Isto tako, kod mene se bune samo oni kojima je lakše prigovarati i kukati, nego učiti. No taj dio tako i tako ide od kuće, tj. od roditelja koji i sami uglavnom kukaju kako im je sve teško...
potpisujem.
ja svojoj djeci kazem da ne zelim da me sramote u srednjoj skoli. i kad mi se zale na prof hitlere ja pitam ima li tko brat i sestru u srednjoj skoli. i onda djeca kazu kako braca nemaju problema sa predmetom doticnog prof, nema instrukcija---- dok oni prof koji su im u oš super, bez problema imaju 5, dodju u srednju i tad nastaju problemi i onda tek cijene "prof. hitlere"

najvise mi se zale mame koji i same imaju srednju skolu vecinom trogodisnju jer su one svoju djecu ispitale i dijete sve zna a dobilo je 2 ili 3.
ne znam ali valjda te mame misle da je nastrebati def iz knjige sve sto se trazi od djeteta. razumjevanje ne treba....
ancika is offline  
Odgovori s citatom